KONST / Litografier / Färglitografi 12691194
nr 1269 1194
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Spårvagnar. Signerad, daterad 220/225. Motivet: 26x19 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:28:04
200 kr
250 kr
400 kr